Para fotografów ślubnych

Para fotografów ślubnych…

    Często gdy fotografuję, towarzyszy mi ze swoim aparatem Moja Marika. Fotografia ślubna z ukochaną osobą, to genialna sprawa. W chwili, gdy to piszę jeszcze narzeczona, ale nie wykluczone, że gdy to czytasz, może już na tych stronach zobaczyć zdjęcia z naszego ślubu.

     Zaraziłem Marikę fotografowaniem, czy raczej odnowiłem w niej tę pasję, bo robiła zdjęcia na długo przed naszym poznaniem się. I teraz -co piękne- fotografujemy razem, nie tylko śluby, aparaty jeżdżą z nami na wycieczki.

   Dziewczyny bardzo lubią jej zdjęcia, to kobiece spojrzenie, to wyłapywanie szczegółów… które, często dopiero po sfotografowaniu, pokazują swoje drugie znaczenie. Marika zwraca uwagę na rzeczy, które czasami mi umykają gdy szukam światła, zastanawiam się jak je “złapać” na matrycy aparatu, staram się ogarnąć mnóstwo kwestii technicznych związanych z fotografowaniem i próbuję rozluźnić Parę Młodą, bo poczuła się swobodnie, tak jakby Mariki i Mnie tam nie było.

    Właśnie edytuję zdjęcia z naszej wspólnej sesji ślubnej, którą niedawno robiliśmy na Wawelu i trafiłem na zdjęcia, które doskonale pokazują to, jak pracujemy. Kolejno; zdjęcie Mariki, potem moje, a na koniec… taka sytuacja.

 

    Prawda, że co dwa obiektywy, to nie jeden? 🙂 Tu więcej zdjęć z tej sesji, których autorem jest Marika; Sesja Ślubna w Krakowie

Comments are closed.